Autoškola REDAX vznikla v roce 1994 a specializujeme se na výuku a výcvik žadatelů o řidičské oprávnění skupiny „B“ jak s manuální, tak nově také s automatickou převodovkou. Máme nejnovější vozový park v Ostravě.

Autoškola REDAX se teší zájmu uchazečů o absolvování kurzů na získání řidičského oprávnění od samotného začátku.

Otevření a samotný průběh kurzů zabezpečuje výborný kolektiv s vysokou odborností. Máme mnohaletou zkušenost v této oblasti. S maximálním úsilím zabezpečujeme plynulost a dynamiku výcviku, což přispívá ke spokojenosti frekventantů každé věkové kategorie.

Cílem naší autoškoly je připravit absolventa nejen pro zdárné zvládnutí zkoušek, ale především pro následnou dobrou a bezpečnou jízdu v silničním provozu. Proto věnujeme maximální úsilí udržení trendu kvalitní výuky. Využíváme moderní výukové pomůcky a díky tomu je výuka interaktivní a vtáhne velkou většinu žáků do aktivní účasti.

Velké pochopení u nás naleznou i ti, kteří přicházejí do autoškoly s obavami, že nezvládnou požadavky, které na ně v době trvání kurzu budou kladeny. Se spokojeností můžeme říct, že právě takoví frekventanti jsou velmi úspěšní při závěrečných zkouškách, což nás velmi teší.